STORE

MBI PRISHTINËN ËSHTË VETËM QIELLI

SKA SI NA

5% OFF
SHFRYTËZO OFERTËN

Përfito 10% zbritje

46 PRODUKTE

Mos harroni të tregoni blerjen tuaj të re në instagram duke na etiketuar dhe merrni Є5 zbritje në porosinë tuaj të radhës.

GAME STATS ⚪️🔵
GAME HIGHLIGHTS ⚪️🔵
GAME PHOTOS ⚪️🔵

KB Trepça vs SIGAL PRISHTINA
FULL TIME ⚪🔵
💥 HALF TIME ⚪🔵

#SkaSiNa #HajdePrishtinë #HomeOfChampions
STARTING 5️⃣💥

#SkaSiNa #HajdePrishtinë #HomeOfChampions
LLOGARIA
Lista e dëshirave
Lista e dëshirave
Hyrje
Create an account

Te adresa juaj email do të dërgohet një lidhje për të caktuar një fjalëkalim të ri.

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our rregulla privatësie.

Password Recovery

Humbët fjalëkalimin tuaj? Ju lutemi, jepni emrin tuaj të përdoruesit ose adresën email. Përmes email-i do të merrni një lidhje për krijim fjalëkalimi të ri.

Më të shiturat:

Shporta 0

Është shtuar në listë të dëshirave!