Home of the Champions

MBI PRISHTINËN ËSHTË VETËM QIELLI

SKA SI NA

5% OFF
ABONOHU

Informohu i pari

Ndeshja më e fundit

KB SIGAL PRISHTINA
89
83
KB PRIZRENI
Kampionët
0
Tituj Kampioni
0
Kupa të Kosovës
0
Superkupa
0
Tituj Ballkanik

MBI PRISHTINËN ËSHTË VETËM QIELLI

Ndeshjet e radhës

E SHTUNË, 30/09

7:00 PM

AWAY
kb-trepca
KB Trepça
Palestra Minatori, Mitrovicë
E DIEL, 08/10

5:00 PM

HOME
KB_Golden_Eagle_Ylli
KB GE Ylli
Pallati i Rinisë dhe Sporteve, Prishtinë
E DIEL, 22/10

5:00 PM

HOME
KB-Bashkimi-logo
KB Bashkimi
Pallati i Rinisë dhe Sporteve, Prishtinë
E DIEL, 29/10

5:00 PM

HOME
KB-Peja-logo
KB Peja
Pallati i Rinisë dhe Sporteve, Prishtinë
ËNDRRAT
TË SHKËLQEJNË
NË FUSHË

KB PRISHTINA BASKETBALL ACADEMY

Partnerët

SIGAL PRISHTINA
LLOGARIA
Lista e dëshirave
Lista e dëshirave
Hyrje
Create an account

Te adresa juaj email do të dërgohet një lidhje për të caktuar një fjalëkalim të ri.

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our rregulla privatësie.

Password Recovery

Humbët fjalëkalimin tuaj? Ju lutemi, jepni emrin tuaj të përdoruesit ose adresën email. Përmes email-i do të merrni një lidhje për krijim fjalëkalimi të ri.

Më të shiturat:

Shporta 0